Zijn we bereid om ons met elkaar te verbinden?
Vraag: U zei dat de vrouwen weten hoe ze moeten vragen. Wij maken elke dag in iedere Ten onze gebeden. Wat moeten we er nu in opnemen? Hoe kunnen we in deze dagen onze gebeden verbeteren om tot één hart te komen?
Antwoord: Wij moeten voelen wat voor afstanden er tussen ons aanwezig zijn en op welke manier wij ze zouden willen wegnemen, zodat onze beweging naar geven en liefde van ons uit naar de anderen gericht is, van ieder van ons naar de anderen.
Dan zullen we voelen of we wel of niet bereid zijn om ons met elkaar te verbinden. Misschien blijkt dat we dat toch nog niet zijn.
Probeer te voelen of er tussen ons een beweging is om alleen aan anderen te geven en er zelf niets voor terug te ontvangen.
Blog in het Engels: https://laitman.com/2022/08/are-we-ready-to-unite/
https://www.facebook.com/KabbalahInfoHolland
Het volgende blog verschijnt zondag a.s.
From the “Arava” Convention in Europe – Lithuania 2022, Lesson 1, 7/22/22
Related Material:
The Role Of Women In Spiritual Work
Filed under: Conventions, Events, Prayer and Intention, Spiritual Work, Women’s Spirituality | Add Comment / Ask Question →
Discussie | Share Feedback | Ask a question