De Werkelijkheid Van Onze Verbinding Onthullen

freeDe afgelopen paar dagen, voel ik dat veel mensen beginnen te beseffen dat onze eenheid geschapen is, zodat wij met z’n allen de werkelijkheid van onze verbinding met de Hoogste Kracht van de natuur zouden openbaren. We worden een groep die mensen naar eenheid en openbaring van de Schepper binnen deze eenheid onthult. Dit wordt duidelijker voor de mensen.

Ons doel is om de hele mensheid met deze Hoogste Kracht te verbinden, zodat we naar dat niveau kunnen stijgen. Dit begint reeds ons verstand en ons gevoel te doordringen. De initiële verbinding tussen ons en de Hoogste Kracht is geopend. We werken aan het ontwikkelen van onze eenheid door deel te nemen aan de dagelijkse lessen via het internet. We volgen de methode die ik van mijn Grote Leraar Rabash, Rabbi Baruch Shalom HaLevi Ashlag ontvangen heb. Dit is ook de reden waarom onze groep Bnei Baruch genoemd is (de Zonen van Baruch). Onze vereniging volgens dit doel is beter genoemd Dvekut (het versmelten met de Schepper) onze uiteindelijke toestand.

Discussie | Share Feedback | Ask a question
"Kabbalah & het Doel van het Leven" Reacties RSS Feed